DUYURULAR

Hyundai 2021 IDEA Uluslararası Tasarım Mükemmelliği Ödüllerinde Taçlandırıldı.

• Hyundai, IONIQ ve Genesis markalarıyla 2021 IDEA Tasarım yarıs¸masında en üst düzeyde ödül aldı.

• IONIQ 5, araç kategorisinde Altın Ödül’ü kazanırken, Bluelink uygulaması da dijital ödülü aldı.

• Hyundai, Genesis markasıyla da En I·yi Bilgi-Egˆlence Sistemi ödülünü kazandı.


Hyundai Motor Company, bünyesindeki markalarla iddiasını ve gücünü artırmaya devam ediyor. Hyundai, son olarak Amerika Endüstriyel Tasarımcılar Dernegˆi tarafından düzenlenen ve Kuzey Amerika'daki en yetkili tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilen dünyaca ünlü IDEA Tasarım Mükemmelligˆi yarıs¸masında en üst düzeydeki ödülleri toplamıs¸ oldu. 

IDEA’nın otomotiv ve tas¸ıtlar kategorisinde yer alarak en iyi araç seçilen IONIQ 5, böylelikle iddiasını ve tasarım alanındaki bas¸arısını kazandıgˆı altın ödülle tescillemis¸ oldu. IONIQ 5’in tasarımında Hyundai’nin parametrik piksellerini, analog ve dijital stil özelliklerini sorunsuz bir s¸ekilde birles¸tirdigˆi çevre dostu renkli malzeme kaplama (CMF) bulunuyor. Bu tasarım özellikleri sayesinde otomobil oldukça etkileyici bir tasarıma sahip olurken aynı zamanda bir BEV araca yakıs¸ır s¸ekilde çevreci kimligˆini de ön plana çıkarıyor.

Hyundai, sadece ürettigˆi ve tasarladıgˆı kaliteli modellerle degˆil aynı zamanda araçlarında kullandıgˆı teknolojik sistemlerle de kurulus¸ların ve otoritelerin dikkatini çekiyor. IDEA jüri üyeleri, Hyundai Bluelink bagˆlantı uygulamasını da dijital kategoride en iyi uygulama olarak seçti. 

Hyundai’nin lüks markası olan Genesis ise modellerinde kullandıgˆı dokunmatik ekran ile IDEA ödüllerinde en iyi bilgi-egˆlence sistemi ödülünü kazandı. Bakır tasarım temasını içeren bu infotainment sistem, Genesis modellerinin lüks ve zarif marka kimligˆine katkıda bulunurken aynı zamanda kullanıcı dostu bir mobilite çözümü olarak da kusursuz bir hizmet veriyor.

NEREDE

Fevzi Çakmak Mah Ankara Cad No 198 - Karatay - Konya
T : 0332 236 66 66 T : 0332 236 55 55

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 09:00 - 17:30
Cumartesi: 09:00 - 17:30
Pazar: 09:00 - 17:30

Servis

Haftaiçi: 09:00 - 17:30
Cumartesi: 09:00 - 17:30
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU