DUYURULAR

Hyundai’nin En Yenileri Good Design Tasarım Ödülü Aldı.

• Hyundai’nin iki yeni modeli IONIQ 5 ve STARIA, prestijli Good Design Tasarım ödüllerini kazandı.

• Bes¸ farklı kategoride ödül kazanan modeller, modern ve kaliteli özellikleriyle öne çıkıyor.

• Bu prestijli ödüller, Hyundai'nin tasarım kimligˆinin küresel pazardaki rekabet gücünü de yansıtıyor.


Hyundai Motor Company, 2022 yılına yepyeni ödüller kazanarak sıkı bir giris¸ yaptı. Son olarak Good Design tarafından verilen ödülleri ulas¸ım kategorisinde kazanan IONIQ 5 ve STARIA modelleri, Hyundai’nin tasarım alanındaki uzmanlıgˆını ve hızla yükselen grafigˆini gözler önüne seriyor. Tasarımın haricinde, etkiles¸imli medya, ev ve mobil uygulamaları ve grafik tasarım olmak üzere toplam bes¸ kategoride zafer kazanan modeller, markanın global pazarlardaki rekabet gücünü de zirveye çıkarıyor.

Bu yıl 71’inci yılını kutlayan Good Design ödülleri, dünyanın en eski tasarım ve aras¸tırma kurulus¸larından biri olarak kabul ediliyor. Satıs¸a sunulan yeni ürünlerin kullanıs¸lılıgˆını ve tasarımlarını degˆerlendiren uzman jüri üyeleri, Hyundai’nin yeni modellerinde kullandıgˆı Parametrik Tasarım ve çizgilerini, en s¸ık çizimler olarak seçerek kendi kategorilerinde birinci olarak belirledi.

Hyundai Global Tasarım Merkezi Bas¸kan Yardımcısı ve Bas¸kanı SangYup Lee, alınan bu ödüllerle ilgili olarak; “Yeni araçlarımız ve sundugˆu yenilikler için GOOD Design tarafından ödüle layık görülmek, bizim için büyük bir onurdur. Bu onur, tutkusunu ve kalbini bu projeye koyan tasarım ekibimizin ve Ar-Ge merkezi mühendislerimizin olagˆanüstü çalıs¸malarına ait. Aynı zamanda Hyundai'nin tasarım kimligˆinin insanlar üzerindeki etkisini de en iyi s¸ekilde yansıtıyor" dedi.

Tamamen elektrikli yapısı ve sıra dıs¸ı genis¸ iç mekanıyla dikkat çeken IONIQ 5, 58 kWh veya 72,6 kWh olmak üzere iki farklı seçenekle tercih edebiliyor. Yenilikçi otomobil, dört tekerlekten veya arkadan itis¸li olmak üzere iki farklı çekis¸ sistemiyle de sunuluyor. WLTP'ye göre arkadan çekis¸li ve 72,6 kWh'lik versiyon, tek bir s¸arjla maksimum olarak 481 kilometre sürüs¸ menziline sahip. IONIQ 5, güçlü bir performans ve ultra hızlı s¸arj sunmasıyla da öne çıkıyor.

Hyundai, yakın zamanda Türkiye’de de satıs¸a sunacagˆı bu iki yeni modelle hem aileler hem de ticari is¸letmeler için özel çözümler sunmus¸ oluyor. Mobilite açısından da son derece önemli bir model olan STARIA, üst düzey tasarım ögˆeleriyle de MPV sınıfına farklı bir bakıs¸ açısı getiriyor.

Ulas¸ım Kategorisi

•IONIQ 5 •STARIA •E-Pit Ultra Hızlı S¸arj I·stasyonu

Interaktif Medya Kategorisi

•Hyundai Infotainment System – Aqua Design •Hyundai EV Infotainment System – Jong-e •Hyundai N Infotainment System

Ev Kategorisi

•HTWO Hydrogen Power Generation System

Mobil Aplikasyon Kategorisi

•Hyundai Connectivity App – Bluelink

Grafik Tasarım Kategorisi

•Hyundai Brand Collection

NEREDE

Fevzi Çakmak Mah Ankara Cad No 198 - Karatay - Konya
T : 0332 236 66 66 T : 0332 236 55 55

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 09:00 - 17:30
Cumartesi: 09:00 - 17:30
Pazar: 09:00 - 17:30

Servis

Haftaiçi: 09:00 - 17:30
Cumartesi: 09:00 - 17:30
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU