DUYURULAR

Hyundai’nin Marka Değeri Tırmanışa Geçti.

• Hyundai Motor Company, Interbrand’e göre marka degˆerini yüzde 6 artırarak 15 milyara çıkardı.

• Yedi yıldan bu yana dünyanın en iyi 30 markası arasında yer alan Hyundai, zirveye dogˆru kos¸uyor.

• Elektirifikasyon ve mobilite alanındaki ilerleme, marka degˆeri açısından oldukça önemli rol oynadı.


Hyundai Motor Company, marka degˆerini 2021 yılında yüzde 6 oranında artırarak toplam 15.1 milyar dolar seviyesine çıkardı. Aynı zamanda dünyanın en iyi 30 markası arasında yerles¸en Hyundai, böylelikle otomotiv dünyasındaki yeteneklerini, müs¸terilerin degˆer ve önem verdigˆi s¸ekilde güçlendirdi. Dünya çapındaki bagˆımsız kurulus¸lardan ödüller ve övgüler alan Hyundai, marka degˆeri açısından yedi yıl üstüte gelis¸im gösterirken aynı zamanda mobilite alanındaki hızlı çözümleriyle de gelecegˆe yönelik ciddi adımlar atmaya devam ediyor. 

Son olarak Interbrand tarafından açıklanan bu önemli artıs¸a, markanın çevre dostu elektrikli modelleri üretmesi ve akıllı mobilite uygulamaları önemli ölçüde katkıda bulundu. Aynı zamanda, 2045 yılına kadar karbon nötrlügˆü ve hidrojen yakıt hücreli araçlar konusundaki gelis¸meler de markanın yükselmesine yardımcı oldu.

Hyundai Motor Company, gelecegˆin akıllı mobilite cihazlarını ve hizmetlerini göstermek için bir akıllı s¸ehir ins¸aatı projesi bas¸latırken aynı zamanda bu insan merkezli, dogˆa dostu yerles¸im bölgesi, s¸ehir içindeki yogˆun araç trafigˆi ve çevre kirliligˆi gibi kentles¸me sorunlarını da ele alıyor. Urban Air Mobility (UAM) adı verilen bu konsept, robotik ve otonom elektrikli araçları gelecekte yogˆun bir s¸ekilde kullanmayı amaçlıyor. Buna ek olarak, 2030 yılına kadar hava taksilerinin günlük kullanımını öngören Hyundai, bu planları ve stratejileri sayesinde ödülleri toplarken aynı zamanda otoriteler tarafından da her zaman en üst sıralarda degˆerlendiriliyor.

NEREDE

Fevzi Çakmak Mah Ankara Cad No 198 - Karatay - Konya
T : 0332 236 66 66 T : 0332 236 55 55

Krokimiz için tıklayınız
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Satış

Haftaiçi: 09:00 - 17:30
Cumartesi: 09:00 - 17:30
Pazar: 09:00 - 17:30

Servis

Haftaiçi: 09:00 - 17:30
Cumartesi: 09:00 - 17:30
TEST SÜRÜŞÜ
SERVİS RANDEVU